Czy rzeczywistość rozszerzona może być narzędziem w sprzedaży?

04.04.2017 Rozpoczął się łódzki Startup Spark Week.

Jeden z ciekawszych w Polsce akceleratorów rozpoczął drugą edycję programu. Zespół ŁSSE podsumował rekrutację do programu akceleracyjnego. 6 start up-ów pokazało swoje projekty. M.in. system stosujacy Augmented Reality – AR- w sprzedaży np. w centrach handlowych. Specjaliści projektujący rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa pokazali projekt neutralizatora szpiegowskich dronów śledzących fabryki. Poznańscy specjaliści z Doji projektujący gry użytkowe podzielili się swoja wizją zastosowania zgrywalizowanego systemu do weryfikacji i rozwoju talentów w dużych organizacjach. Ci autorzy gier m.in. Coffee Noir proponują wciągać użytkowników w zabawę z wszytym, rozgrywającym się na serio, procesem rekrutacji.

Start up Spark chce stać się w ciągu najbliższych kilku lat równie silnym ośrodkiem rozwoju i wsparcia innowacyjnych technologii jak Wrocław, Warszawa i Kraków.

moderowanie debatymoderowanie debaty

WYDARZENIA. WOMAN- nowy projekt filmowy Yann Arthusa-Bertranda

09.03.2017 Yann napisał do mnie, że wspólnie z Anastasią Nikovą rozpoczął zdjęcia do nowego filmu „Woman”. Kobiety opowiedzą jak widzą świat, jaki świat stworzyliśmy dla nich i dla siebie.

Już poprzednie dzieło Yanna ” Human” dało nam ogromną dawkę autentycznych postaci, które szczerze dzielą się swoją prawdą o świecie. „Human” jest wartą zgłębienia inspiracją jak mówić od siebie, jak być sobą. Szczerze. Po prostu. Emocjonalnie. Z głębi siebie. A gdybyśmy chcieli wyrabiać sobie „oko” na fałsz,  podpowiada jak rozpoznawać, kiedy inni- tzw. eksperci albo choćby politycy- nie są wobec nas szczerzy.

Warto czekać na następną gorzko-słodką refleksję Yanna o nas samych,którą, zapewniam, zapisze w „Woman” Yann Baptiste Bertrand . Do jej premiery warto wracać do bohaterek i bohaterów ( mniej licznych)”Human”.

Do obejrzenia na YT:

TRENINGI-WYBORY 2018

1.03.2017 Nowa propozycja dla kandydatów do samorządów terytorialnych.

Kampanie, doradztwo i konsulting dla komitetów wyborczych i kandydatów w wyborach 2018. Projekt wsparcia liderów partii
w wystąpieniach podczas spotkań z wyborcami, w przemówieniach podczas uroczystości lokalnych, wypowiedziach w mediach.
Wsparcie w komunikacji w sytuacjach kryzysowych.

WYDARZENIA- Pierwszy odcinek nowego formatu UŻYWANE BEZ RYZYKA

15.01.2017 Dziennikarze Auto Świata opracowali wspólnie z Rogala Media Trening nowy format wideo emitowany w AUTO ŚWIAT TV.
Rekomendacje dziennikarzy pomagają wybrać potrzebny do konkretnych celów np. rodziny samochód. Bezkompromisowo ale też bez wymądrzania się.

Do obejrzenia tutaj:

http://tv.auto-swiat.pl/uzywane-bez-ryzyka-toyota-avensis-ii-kontra-honda-accord-vii/2ql9h7

TRENINGI- Warsztaty realizacji i montażu filmów dokumentalnych

8-9.12.2016 Od pomysłu do montażu. Jak stworzyć pomysł na film dokumentalny. Jak znaleźć konflikt- oś napędową filmu. Research i poszukiwanie bohaterów. Jak napisać treatment i scenariusz? Realizacja czyli typy ujęć i wielkość planów. Zasady montażu filmowego.

TRENINGI -How to Engage Millennials in the Workplace

1.12.2016 Laboratorium Prezentacji Biznesowych i Laboratorium Wystąpień Publicznych.Nowe, innowacyjne treningi angażujące zmysły, umysł i ciało. Digital support wpisany w cykl przygotowania i w wykonanie prezentacji/wystąpienia przed klientami i partnerami biznesowymi w firmie.
Więcej informacji: Adam Rogala, rogala@mediatrening.pl

TRENINGI -PREZENTACJE BIZNESOWE DLA RBS

24-25.11 Trening prezentacji biznesowych w realiach działu controlingu bankowego. W programie struktura prezentacji perswazyjnej, storytelling, interpretacja żywej mowy, emisja głosu.

TRENINGI -PREZENTACJE BIZNESOWE DLA E-point S.A.

3-4.11.2016 Innowacyjny trening dla programistów E-point S.A. Przygotowanie wystąpień konferencyjnych programistów. Dopasowanie tematu prezentacji do odbiorcy, siła głosu i jej dopasowanie do audytorium, perswazja, storytelling w realiach programisty. Jak emocjonalnie opowiadać o tematyce technicznej?

TRENINGI - FORMATOWANIE MATERIAŁÓW WIDEO W AUTO ŚWIAT TV

15.06.2016 Zakończenie 6-miesięcznego cyklu warsztatów dla dziennikarzy motoryzacyjnych Auto Świat. Rogala Media Trening sformatowało i rozwinęło kluczowe dla AUTO ŚWIAT TV programy wideo. Testy nowych samochodów, premiery nowych modeli, kupno używanych marek. Realizacje we współpracy z operatorem kamery a także realizacje ukrytą kamerą.

TRENINGI- REALIZACJA PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH DLA TVN STYLE

7-8.12.2015 JAK REALIZOWAĆ PROGRAM I WSPÓŁPRACOWAĆ Z OPERATOREM?

Research i rozpoznanie lokalizacji pod kątem współpracy z operatorem. Dobór estetyki plenerów i wnętrz do formatu wideo. Typy ujęć i wielkość planów.Realizacja na dwie kamery.
Jak komunikować się z operatorem?

TRENINGI- Nowy w propozycji Rogala Media Trening trening sztuki pisania teksów wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmowej

Maile, informacje produktowe, webwritting, informacje dla mediów czyli jak pisać żeby inni nas rozumieli?

1.06.2015.TRENINGI- JAK PISAĆ ŻEBY INNI NAS ROZUMIELI?
Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników umiejętności pisania barwnych, rzeczowych i zrozumiałych tekstów komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Kształcenie umiejętności skutecznego docierania do odbiorców- klientów, mediów, partnerów biznesowych- poprzez tworzenie tekstów żywym, czytelnym i docierającym do ich wyobraźni językiem.

Więcej informacji-Adam Rogala

WYDARZENIA-V FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

4-5.11.2014. Organizatorzy Forum Rozwoju Mazowsza zaprosili mnie do poprowadzenia inauguracyjnej debaty pt.: „Formy wsparcia dla innowacji oraz transferu technologii. Dlaczego warto inwestować w nowe technologie i innowacyjne rozwiązania?”. Jedna perspektywa pieniędzy unijnych wygasła a kolejna nadchodzi. Jak zdobyć dotację? na jakie innowacje. Przedsiębiorcy wypatrują nowych możliwości na sfinansowanie start up’ów i nowatorskich rozwiązań.

Pełny zapis debaty na Stadionie Narodowym:

PUBLIKACJE-ZORGANIZUJ SPOKÓJ

2.01.2015 PRZYGOTOWANIE I ROZWIĄZYWANIE SYTUACJI KRYZYSOWYCH

W czym pomaga wcześniejsze przygotowanie do sytuacji kryzysowych? Dlaczego warto przeprowadzić audyt wewnątrz firmy na jakie sytuacje kryzysowe jest narażona? Kiedy procedura jest skuteczna?
Czy media tylko się czepiają? Po co firmie gotowe przesłania i komunikaty? Dlaczego warto przeprowadzić symulację sytuacji kryzysowej i trening medialny w warunkach kryzysu.

Zachęcam do lektury:
https://issuu.com/ensicostudio/docs/bsm

ROGALA MEDIA TRENING

Skorzystaj z doświadczenia i inspiracji